PLAN IZLETOV 2023 |
|||
Datum |
Izlet |
Vodnik/Zahtevnost |
|
JANUAR |
|||
02.01. |
Košenjak |
Darko Adam |
L |
08.01. |
Osankarica |
Darko Adam |
L |
FEBRUAR |
|||
18.02 |
Gradišče-Debeli hrib-Plešivica-veliki vrh |
Niko Guid |
L |
19.02 |
Peca |
Jožica Urlavb |
Z |
MAREC |
|||
04.03 |
Podpeč Sv.Ana-Krim-Rotovc-Rakitna |
Niko Guid |
L |
05.03 |
Sv. Socerb - Artviže |
Darko Adam |
L |
08.03. |
Šmohor |
Lidija Valenčak |
L |
11.03. |
Rakitna - Vrbica - Osredek |
Niko Guid |
Z |
18.03 |
Novaška gora - Smrekovec |
Niko Guid |
L |
25.03 |
Zima PA-PA |
Barbara Škof |
K |
APRIL |
|||
10.04. |
Haloška planinska pot |
Vodniški odsek |
L |
15.04. |
Sv. Duh na Ostrem vrhu |
Benjamin Jug |
L |
27.04. |
Aljažev dom - slap Peričnik |
Darko Adam |
L |
29.04. |
Pesek - Klopni vrh |
Matej Višič |
L |
MAJ |
|||
13.05. |
Grmada nad Celjem |
Vasja Marot |
L |
14.05. |
Rovi okoli Ruš |
Matej Višič |
L |
20.05. |
Bistriški vintgar - Trije kralji |
Jože Juhart |
L |
21.05. |
Golica |
Darko Adam |
L |
27.05. |
Nanos |
Vasja Marot |
Z |
28.05. |
Škocjanske jame |
Vasja Marot |
L |
28.05. |
Trije kralji |
Barbara Škof |
K |
JUNIJ |
|||
03.06. |
Dobrča |
Lidija Valenčak |
L |
04.06. |
Okrešelj - Kamniško sedlo |
Darko Adam |
Z |
10.06. |
Mali Golak - Čaven |
Benjamin Jug |
L |
11.06. |
Dan planincev |
Vodniški odsek |
L |
17.06. |
Smrekovec |
Jože Juhart |
L |
18.06. |
Matkov Škaf |
Jožica Urlavb |
Z |
25.06. |
Ruše - Areh |
Vodniški odsek |
L |
JULIJ |
|||
01.07. |
Podvežak-Korošica-Lučki dedec |
Lidija Valenčak |
Z |
08.07. |
Jezersko - Češka koča - Kočna |
Jožica Urlavb |
ZZ |
15.07. |
V Koncu - Skuta |
Jožica Urlavb |
ZZ |
19.07. |
Kamniško sedlo |
Matej Višič |
Z |
22.-29.07 |
Črna Gora – Durmitor |
Darko Adam |
L |
30.07. |
Karnijske Alpe |
Barbara Škof |
K |
Avgust |
|||
05.08. |
Dolomiti |
Lidija Valenčak |
Z |
13.08. |
Višarje - Kamniti lovec |
Jožica Urlavb |
Z |
19.08. |
Begunjščica |
Benjamin Jug |
Z |
26.08. |
Grintovec |
Darko Adam |
Z |
27.08 |
Po kolesarski transverzali čez Pohorje |
Barbara Škof |
K |
SEPTEMBER |
|||
09.09. |
Ob Lobnici - slap Šumik |
Vodniški odsek |
Z |
16.09. |
Izlet v neznano |
Vasja Marot |
L |
23.09. |
Križna gora - Sv.Duh |
Niko Guid |
L |
24.09. |
Rodica |
Darko Adam |
L |
24.09. |
Stari vrh v Poljanski dolini |
Jože Juhart |
L |
OKTOBER |
|||
07.10. |
Raduha |
Matej Višič |
Z |
07.10. |
Gabrje-Gospodična-Trdinov vrh |
Lidija Valenčak |
L |
08.10. |
Lačna - Cerje - Škabrijel |
Niko Guid |
L |
14.10. |
Pohod Bena Dolinška |
Vodniški odsek |
L |
29.10. |
Cuker tura |
Barbara Škof |
K |
9.-31.10. |
Treking v Himalajo |
Mitja Plohl |
Z |
NOVEMBER |
|||
11.11. |
Čaven |
Matej Višič |
L |
12.11. |
Kokoš |
Darko Adam |
L |
DECEMBER |
|||
31.12. |
Silvestrska tura |
Barbara Škof |
K |
Legenda: L – Lahka tura, Z – zahtevna tura, ZZ – zelo zahtevna tura,
K – kolo
REGISTRIRANI VODNIKI PZS |
||
Priimek in ime |
Telefon |
Strokovni delavec v športu / kategorija |
Adam Darko |
030 717 929 |
1 / A |
Guid Niko |
031 761 373 |
2 / ABD |
Jug Benjamin - Benč |
041 826 756 |
2 / ABD |
Juhart Jože |
041 818 081 |
1 / A |
Marot Vasja |
070 674 781 |
1 / A |
Miuc Dušan |
031 205 035 |
1 / A |
Plohl Mitja - Mičo |
041 522 091 |
2 / ABCDG |
Urlavb Iztok |
040 706 032 |
2 / ABDG |
Urlavb Jožica |
040 303 748 |
2 / ABD |
Valenčak Lidija |
051 608 855 |
1 / A |
Višič Matej |
070 444 063 |
1 / A |