Državno tekmovanje ”Mladina in gore” Tržič 2016

032DRŽAVNO TEKMOVANJE MLADINA IN GORE

Novembra 2015 so po vsej Sloveniji potekala regijska tekmovanja Mladina in gore. Ekipa naše šole »Pohorci« se je z drugim mestom uvrstila med 22 najboljših v Sloveniji. V soboto, 23. 1. 2016, je v Tržiču potekalo državno tekmovanje. Ekipa naše šole, ki so jo zastopali Ana Apšner, Eva Stres, Enej Šmon in Ahac Marinc, se je uvrstila na 13. mesto. Učenci so na tekmovanju pokazali zelo dobro znanje, veščine in izkušnje iz vseh področij in oblik planinskega delovanja. Včasih pa je pri reševanju zahtevnih nalog potrebno tudi majčkeno sreče, ki nam tokrat ni bila zelo naklonjena. Pa vendarle smo v Tržiču preživeli čudovit dan, ki je minil v znamenju planinstva, ogleda mesta, muzeja in predvsem dobre volje.

Mentorica na šoli: Andreja Kljajič in vodnik PD Jurij Apšner

012 002

', 'auto'); ga('set', 'forceSSL', true); ga('send', 'pageview');