Jan 21

Dohodnina

Vlada Republike Slovenije je sprejela uredbo, po kateri lahko državljanke in državljani, zavezanci za dohodnino, del svoje dohodnine namenimo različnim društvom in organizacijam.

Drage članice in člani, spoštovani prijatelji  PD Ruše!

Glede na to, da sami odločate komu boste namenili del dohodnine in v kolikšnem odstotku jo boste razdelili med posamezne upravičence, vas vljudno naprošamo, da jo  usmerite v Planinsko društvo Ruše.

Vse kar morate storiti je, da izpolnite obrazec na spodnji povezavi, vpišete davčno številko PD Ruše:  62582305  in  višino odstotka (0,5 %).

Če boste obrazec natisnili, lahko izpolnjenega oddate v pisarni PD Ruše ali ga pošljete na: Davčni urad Maribor,  Titova c. 10,  2502 Maribor. Zadevo pa lahko uredite tudi brez tiskanja obrazca in pošiljanja na Davčno upravo RS, in sicer elektronsko preko e-davkov.

Vaš prispevek bi namensko porabili za obnovo planinskih poti in mostov.

Stopimo skupaj! Namenimo del dohodnine Planinskemu društvu Ruše.

Več o tem:

1. obrazec